Vybrané reference

CONTINENTAL

S Jakubem Šenkeříkem jsem spolupracovala na přípravě dvou krátkých videí o našich zaměstnancích. Celé natáčení od úvodní informativní schůzky až po poslední klapku bylo velmi příjemné, Jakub byl perfektně připravený, nápaditý a svým přístupem se mu skvěle dařilo bourat ostych z natáčení. A výsledek tomu odpovídá – videa jsou super a jsme s nimi moc spokojení.

Jana Kaderková
 – Continental Frenštát

 

Dovolte mi, abych Vám jménem společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o poděkoval za profesionální práci při natáčení propagačního videa našeho závodu.
Svým svěžím přístupem a osobním nasazením jste nám pomohl vnést do našeho propagačního videa pozitivní náladu a originální prvky. Kladné ohlasy z řad našich zaměstnanců i zákazníků nám potvrzují správnou volbu při výběru realizačního týmu.

Zdeněk Przybyla – 
ředitel závodu, Continental Frenštát

 

Continental

 

UA AMBROZIA o.p.s.

Jakuba Šenkeříka jsem oslovil na doporučení kolegyně z firmy, která s ním již dříve spolupracovala. Jakub se zúčastnil uměleckého workshopu pro děti a mládež Umělecké agentury Ambrozia o.p.s. jako lektor filmu. Projevil jak tvůrčí tak pedagogický cit a dobře vycházel s účastníky i s dalšími lektory ve tvůrčím týmu. Za dva dny stihl natočit a sestříhat dvacetiminutový film… a nezbláznit se z toho.
Jeho nesporný talent a profesionalita jsou umocňovány velkým zápalem pro věc a stoprocentním nasazením. Jakuba budu určitě dále oslovovat s nabídkami spolupráce a rád ho komukoli doporučím.

MgA. Lukáš Kobrle –  
Ředitel UA Ambrozia o.p.s.

amb

 

SPANECO PRODUCTION

Jakub s námi spolupracoval na ojedinělém sci-fi videospotu pro online parfumerského giganta Parfums.cz. Na této zakázce Jakub fungoval v rámci stáže. Zastával funkci klapky, backstage fotografa a kameramana. Disponuje velkou dávkou ochoty učit se novým věcem a jelikož se dal na studium filmové školy, bude brzy jistě i plnohodnotným profi kameramanem. Když to shrnu, s Kubou se pracovalo velmi dobře. Je spolehlivý a chce se stále zdokonalovat v tom co dělá. Spolupráci s ním určitě doporučuji. Sami jeho služeb budeme využívat v budoucnu.

Tomas Rucka

Tomas Rucka Spaneco production

 

WELLNESS CENTRUM RADOSTI

Jakuba jsme poprosili o natočení několika krátkých videi, které mají prezentovat naší firmu. Byl okamžitě schopný si s námi sjednat schůzku, dohodnout se na veškerých náležitostech co jsou za potřebí a jít do akce. Nutno říci, že nikdo v naší firmě nemá zkušenosti s vystupováním před kamerou. Bylo tedy jasné, že to nebude jednoduchý úkol ani pro jednu stranu. Jakub se projevil jako opravdový profesionál se svým názorem, dobrými radami, profesionálním přístupem a hlavně trpělivostí. Náš projekt totiž trval dvakrát delší dobu, než bylo odhadováno a Jakub se k tomu okamžitě a velice pružně přizpůsobil a vše profesionálně dotáhl do úspěšného konce. Přejeme mu hodně úspěchu a ať jeho práce dělá radost jemu a dalším zákazníkům.

Tým centra Radosti

 

Mgr. Andrea Binarová

Jakuba Šenkeříka jsem oslovila doslova na poslední chvíli před konáním akce Podzimní Ambroziáda. Ona poslední chvíle však nebyla pro Jakuba překážkou a svým profesionálním stylem k nám dorazil i s vlastním technickým vybavením a nadšením pro věc. Osvědčil se nejen jako schopný lektor, tedy pedagogický pracovník, ale také jako profesionální filmař s citem pro detail a zodpovědnou práci. Děti z jejich společné práce byly nadšené a to je velké ocenění. Důležitým aspektem byl však i film, který vznikl za pouhých 5 dní a ke kterému byl navíc natočen i film o filmu. Jakub vnesl svěží vítr do tvorby filmu na Ambroziádách a ukázal nám JINÝ UHEL POHLEDU.

 

PhDr. Vladimír Vondráček, Ph.D.

Jakuba jsme poprosili o natočení hudební produkce naší kapely Take Five na jedné svatbě včetně nafocení fotek. Domluva byla z naší strany na poslední chvíli – přesto Jakub zareagoval velmi pružně. Zvládnul skvěle, co jsme po něm chtěli a zakrátko byl materiál k dispozici. Kuba je podle mě tvůrčí a flexibilní člověk, který umí osobitě a invenčně přistupovat k audiovizulním projektům, tedy ať se mu daří a ať ho práce baví a přináší mu radost.

PhDr. Vladimír Vondráček, Ph.D.

 

 

Mezi další spokojené klienty patří i
www.Matchatea.cz / Čajová květina s.r.o.
BIKE FUN International s.r.o.
www.taiwanskycaj.cz
ZUŠ Frenštát p. R.
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p.R., 
příspěvková organizace
UTB FLKR
A jiné…